نحوه بسته بندی وسایل کوچک و بزرگ

صرف نظر از آنچه قصد حمل و نقل را دارید ، استفاده از بهترین روشهای بسته بندی و حمل و نقل بسیار مهم است. هدف اصلی این است که خطر آسیب را به حداقل برساند - اطمینان از این که کالا در شرایط طبیعی به مقصد خود می رسد

نحوه بسته بندی وسایل کوچک و بزرگ

نحوه بسته بندی و حمل و نقل - وسایل کوچک و بزرگ
آیا قصد دارید یک کالای کوچک و شکننده را حمل کنید؟ یا آیا باید یک قطعه بزرگ و سنگین مبلمان را از حالت خارج کنید؟ صرف نظر از آنچه قصد حمل و نقل را دارید ، استفاده از بهترین روشهای بسته بندی و حمل و نقل بسیار مهم است. هدف اصلی این است که خطر آسیب را به حداقل برساند - اطمینان از این که کالا در شرایط طبیعی به مقصد خود می رسد.

نکات ارزشمندی در مورد نحوه بسته بندی و حمل هر دو کالای کوچک و بزرگ - بر اساس بهترین روش های صنعت و تجربه میدانی را به در این نوشتار به شما ارائه میدهیم

بسته بندی و حمل و نقل محموله های کوچکتر - جعبه های حمل و نقل
وقتی صحبت از بسته های بسته یا بسته های کوچک می شود ، درک این نکته ضروری است که هنگام حمل و نقل یا جابجایی مسافت های طولانی ، هرچه بسته شما بیشتر دست به دست  شود ، احتمال آسیب بیشتر می شود. این بدان معنا نیست که کالاهای شما آسیب می بینند ، این بدان معناست که شما باید در مقابل شوک جابجایی و حمل و نقل کالا محموله خود را آماده کنید. با همکاری با شرکت حمل و نقل ، می توانید با خیال راحت عتیقه ، ظروف شیشه ای ، سرامیک یا هر چیز کوچک دیگری را با آرامش حمل کنید. در اینجا چند نکته کاربردی بسته بندی برای موارد کوچکتر آورده شده است.

از جعبه درست استفاده کنید
واضح است ، اما اندازه ، مواد و کیفیت جعبه مهم است. در جعبه نه باید فضای زیادی برای قرار دادن وسایل باقی بماند و نه خیلی محکم که کالا را تحت فشار قرار دهدحدود یا حداقل 4 سانت برای قراردادن بالشتک های محافظ کافی است.
بهترین راه برای تضمین سایز مناسب برای حمل کالاهای شکننده یا کوچک ، سفارش یا ساخت جعبه های سفارشی حمل و نقل است. همچنین مهم است که اطمینان حاصل کنید که مواد مقوایی به اندازه کافی محکم باشد که تمام مواد بسته بندی و وسایل شما را بدون اینکه از هم جدا شوند در آن قرار گیرد.

بسته بندی داخلی
از بسته بندی داخلی اطمینان  کافی حاصل کنید  که داخل بسته بندی می تواند شامل کاغذ خرد شده ، فوم پلی اتیلن ، حبابهای پلی استایرن  یا بسته بندی حباب  دار باشد. فضاهای خالی اطراف جعبه و بین آن را با مواد بالشتکی پر کنید تا موارد موجود در آن امن شود. اگر قصد دارید چندین مورد را در همان بسته ارسال کنید ، آنها را بصورت جداگانه با بسته بندی کردن حباب یا هر ماده لفاف بندی دیگر ببندید.

برای کمک به امنیت مواد محافظ ، می توانید از نوار بسته بندی برای نگه داشتن بسته ها به عنوان یک نوار ایمنی استفاده کنید ، قسمت داخلی وسایل توخالی را با بسته بندی حباب یا کاغذ خرد شده پر کنید. اگر این کار به درستی انجام شود ، باید بتوانید جعبه را با جهات مختلف و با حرکات کم و زیاد حرکت دهید.

نوار زدن و برچسب زدن برترین روشها
پس از ایمن بودن موارد در جعبه ، زمان آن است که آن را برای حمل و نقل مهر کنید. اطمینان حاصل کنید که بسته کاملاً بسته و ایمن با نوار با کیفیت بالا است. نوار بسته بندی باید تمام دهانه های در هر دو طرف جعبه را پوشانده باشد.آخرین مرحله برای بسته بندی برچسب زدن بسته بندی با برچسب "شکستنی" برای کالاهای حساس و شکستنی است. این به عنوان یک علامت هشدار دهنده برای اطمینان از افرادی که کالای شما را حمل می کنند و از ماهیت ظریف آن آگاه می گردند. حتماً آن را حداقل در 3 ضلع جعبه قرار داده تا حمل کنندگان  حتماً آن را ببینند.

بیمه را در نظر بگیرید - هیچ وقت نمی توانید مراقب همه چیز باشید
مطمئنا ، شما ممکن است از بهترین مواد و روشها برای تأمین بسته خود استفاده کنید - اما برخی از عوامل خطر فراتر از کنترل شما هستند. به همین دلیل است که باید وسایل ارزشمند را پس از ترک مراقبت از خود بیمه کنید. در اپلیکیشن بیترو گزینه های بیمه ای وجود دارد که به خاطر حوادث ناگوار ، آرامش خاطر شما را کاهش می دهد و ضرر را کاهش می دهد.

بسته بندی و حمل کالاهای بزرگ - حمل و نقل
وسایل بزرگ مانند یک نیمکت یا سایر مبلمان سنگین با مجموعه ای از چالش های بسته بندی و حمل و نقل همراه است. بر خلاف حمل های کوچکتر ، بسته بندی باید قوی تر باشد و محافظت بیشتری را انجام می دهد. آنها باید در برابر عناصر محیطی ، فشرده سازی در برابر انباشت نامشخص ، و برخورد با دستگاه های سنگین (کامیون ، لیفتراک ، آسانسور و غیره) مقاومت کنند. برای جلوگیری از چنین مشکلاتی ، باید توجه بیشتری به بسته بندی وسایل سنگین تر داشته باشید ، همانطور که در زیر توضیح داده شده است.

از بسته بندی بادوام استفاده کنید
هنگام بسته بندی وسایل بزرگ ، توصیه می شود از کارتن های راه راه استفاده کنید که بتوانند وزن سایر موارد جمع شده در بالا را تحمل کنند. این جعبه ها باید با نوار  تسمه نوار حمل بار مهر و موم شده باشند تا وسایل در حین حمل و نقل به درستی انجام شود. برای محافظت بیشتر از سطح ، می توانید یک لایه از فوم را در اطراف حمل اضافه کنید