انواع کامیون باری

کامیون بار یک وسیله نقلیه سنگین است که به طور گسترده برای حمل کالا از یک مکان به مکان دیگر استفاده می شود. این کامیون ها برای رانندگی خارج از جاده بسیار ایده آل هستند. موتور پیشرفته و پرقدرت می تواند به راحتی بار عمده ای را حمل کند

انواع کامیون باری

کامیون بار یک وسیله نقلیه سنگین است که به طور گسترده برای حمل کالا از یک مکان به مکان دیگر استفاده می شود. معمولاً یک کامیون باری به دو نوع مختلف طبقه بندی می شود. بعضی ها قسمت بار و کشنده یکپارچه و بعضی ها مجزا و قابل جداشدن هستند. کامیون های باربری در خدمات لجستیکی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. این کامیون ها برای رانندگی خارج از جاده بسیار ایده آل هستند. موتور پیشرفته و پرقدرت می تواند به راحتی بار عمده ای را حمل کند. اما با توجه به ظرفیت حمل و طراحی و حمل و نقل ، کامیون های حمل بار به پنج نوع مختلف تقسیم می شوند. آنها شامل کامیونت ، کامیون یکپارچه ، تریلر قابل جداشدن ، تریلی کفی و کمرشکن هستند. بیایید نگاهی دقیق تر به این نوع کامیون های حمل بار در زیر بیاندازیم.


کامیونت
کامیون نیمه تریلر یکی از محبوب ترین کامیون های حمل بار است. بیشتر صنایع حمل و نقل برای نیازهای حمل و نقل خود از این کامیون ها استفاده می کنند. حداکثر ظرفیت حمل این کامیون ها تقریبا 24000 کیلوگرم است. آنها بیشتر برای حمل و نقل محموله های بسته بندی شده استفاده می شوند.

 

کامیون یکپارچه
یکی دیگر از محبوب ترین باربری ها ، کامیون یکپارچه است. به این کامیون ، خاور نیز گفته می شود. کامیون یکپارچه دارای همان شاسی است. عموماً برای حمل مبلمان و انواع مختلف لوازم خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.

 

تریلر قابل جدا شدن
تریلر قابل جدا شدن بسیار سودمند است. این کامیون همیشه امکان بارگیری و تخلیه سریعتر را نسبت به سایر کامیون ها فراهم می کند. ظرفیت حمل تریلر قابل جدا شدن بیشتر بین 15 تا 25 تن است. از این کامیون برای حمل بارهای زیاد استفاده می شود.

 

تریلی کفی
بیشتر شرکت های حمل و نقل و تدارکات از کامیون های کفی استفاده می کنند. این کامیون ها به دلیل تطبیق پذیری بسیار محبوب شده اند. آنها برای حمل کالاهای بزرگ بسیار ایده آل هستند. کامیون های کیفی می توانند بیش از 25 تن بار را به راحتی حمل کنند. این کامیون ها همچنین برای حمل و نقل اتومبیل و ماشین آلات سنگین مورد استفاده قرار می گیرند.

 

کمرشکن
کمرشکن نسخه بزرگتر تریلی است. این کامیون با کف G شکل طراحی شده است. قطر چرخ های این کامیون کوچک است. ظرفیت حمل این کامیون به طور متوسط 27 تن است. این کامیون برای حمل و نقل کالاهای حجیم بسیار ایده آل است.

 

این کامیون ها بسیار سودمند هستند. دراپلیکیشن بیترو می توانید برخی از انواع این خودرو ها را که نیاز دارید را پیدا کنید که این نوع کامیون ها را برای حمل و نقل چوب ، بخش های ساختمانی ، فولادی ، ظروف و غیره ارائه می دهند. اگر می خواهید کالای خود را حمل کنید ، اپلیکیشن بیترو را نصب کنید